Kariera

W Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. stawiamy czoła największym wyzwaniom naszych czasów i rozwijamy technologię przyszłości.

 W naszej firmie staniesz się częścią międzynarodowego środowiska, w którym innowacja i praca zespołowa prowadzą do sukcesu. Jesteśmy zdolnym i ambitnym zespołem, który działa i myśli globalnie. Stawiamy czoła wyzwaniom i z dumą tworzymy bezpieczniejszy świat! Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, oferując cykliczne szkolenia oraz kursy. Nasza firma dba o well‑being naszych pracowników, oferując im dodatkowe benefity, szeroki pakiet opieki medycznej oraz wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.

Dołącz do nas! Wyślij nam swoje CV!

Jeśli chcesz rozwijać karierę zawodową w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku czekamy na Twoją aplikację! W branży nowych technologii, w której działamy cenimy specjalistyczną wiedzę techniczną, ale równie ważne są umiejętności miękkie jak komunikacja, praca w zespole i inicjatywa.

Aktualne ogłoszenia

Rekrutujemy na stanowiska:

Prześlij swoje CV na adres: recruitment.pl@nuctech.pl również wtedy, gdy nie widzisz ogłoszenia, które spełniałoby Twoje oczekiwania. Skontaktujemy się z Tobą kiedy pojawi się oferta, która mogłaby Ciebie zainteresować.

Skontaktuj się

Poprzez wysłanie aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacji zamieść w CV lub w odpowiedzi na ogłoszenie następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem przyszłych procesów rekrutacji.

 

Więcej informacji na temat przetwarzania danych kandydatów przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie znajdziesz pod adresem: Polityka Prywatności, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo.pl@nuctech.pl