Nagrody i wyróżnienia

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbes 2020 (30-04-2020)

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. po raz trzeci został laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbes 2020. Redakcja miesięcznika „Forbes” razem z firmą Bisnode Polska opracowały zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Na liście Diamentów Forbesa znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny (minimum 15 procent) roczny wzrost wartości, oraz które w ciągu ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swą wartość. Nagroda potwierdza, że Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. rozwija się dynamicznie, jednocześnie zachowując wysoką efektywność i doskonałą jakość prowadzonych procesów biznesowych. Jesteśmy wiarygodnym, solidnym oraz skutecznym partnerem biznesowym docenianym na lokalnym rynku. Jest dla nas wielkim wyróżnieniem, że możemy stanowić elitę rodzimej przedsiębiorczości.

Kolejne wyróżnienie dla naszej firmy: Firma Roku, Produkt Roku (14-10-2019)

W poniedziałek, 14 października 2019 roku, w Centrum Prasowym PAP odbył się Finał Ogólnopolskiego Programu Firma Roku 2019, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa. W spotkaniu, wśród blisko 100 gości, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski, znaleźli się także przedstawiciele świata kultury oraz przedstawiciele ogólnopolskich mediów. Podczas uroczystości zostali ogłoszeni Laureaci, wybrani w drodze postępowania certyfikacyjnego w kategoriach: Firma Roku, Produkt Roku oraz Hit Konsumenta. Ideą programu Firma Roku jest nominacja, weryfikacja oraz finalnie nagrodzenie najlepszych podmiotów, produktów i usług w Polsce. Pod uwagę brane są m.in.: jakość świadczonych usług i oferowanych produktów, bezpieczeństwo użytkowania, innowacyjność oraz poziom satysfakcji Klientów. Nasza firma, Nuctech Warsaw Company Limited Sp. o.o., otrzymała odznaczenia dla Firmy Roku 2019 oraz Produktu Roku 2019 za skanery CT: Kylin oraz XT2100HS. Kolejne otrzymane przez nas wyróżnienie potwierdza, że jesteśmy firmą godną zaufania a nasze produkty są doceniane na rodzimym rynku.

Nuctech Warsaw Company Limited zdobywcą tytułu Budowa roku 2018 - zakład produkcyjny w Kobyłce (25-06-2019)

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, 25 czerwca 2019 r., po raz dwudziesty dziewiąty przyznał coroczne nagrody za najlepsze realizacje budowlane. Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. oraz Budimex SA, wykonawca generalny inwestycji, znalazły się w gronie laureatów wyróżnienia „Budowa Roku 2018” za realizację wielofunkcyjnej fabryki w Kobyłce pod Warszawą. Nagroda I stopnia została przyznana w kategorii „obiekty przemysłowo-produkcyjne”. Umowa na budowę inwestycji dla Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. została podpisana w czerwcu 2017 r. W ramach tego przedsięwzięcia powstał obiekt o powierzchni użytkowej ponad 5,4 tys. m2, w skład którego wchodzą hala produkcyjno-magazynowa i część socjalno-biurowa. Stworzona została również wiata do testów, stróżówka z instalacjami oraz zbiornik retencyjny na wody deszczowe liczący 160,00 m3 pojemności. Inwestycja została uzupełniona o elementy niezbędnej infrastruktury drogowej, czyli układ komunikacyjny z drogą pożarową, chodnikami i parkingami. Prestiżowy tytuł „Budowa Roku” przyznawany jest obiektom budowalnym, które wyróżniają się m.in. nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, jakością prowadzonych prac oraz bezpiecznym środowiskiem pracy.

Drugi rok z rzędu jesteśmy w gronie laureatów nagrody Diamenty Forbes (06-06-2019)

W czwartek 6 czerwca 2019 r. w Warszawie wręczono Diamenty Forbesa 2019 dla firm z województw mazowieckiego i podlaskiego. Firma Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów z województwa mazowieckiego. W dwunastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. W trakcie gali w Warszawie odbył się panel „Finansowanie rozwoju innowacji w przedsiębiorstwach”. To drugi rok z rzędu, kiedy możemy cieszyć się tym prestiżowym wyróżnieniem.

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbes 2018 (20-06-2018)

20 czerwca 2018 roku odbyła się ceremonia wręczenia nagród Diamenty Forbesa 2018. Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów prestiżowego grona „Diamenty Forbesa 2018”. Dzięki osiągniętym wynikom nasza firma uplasowała się na 52 miejscu w klasyfikacji ogólnopolskiej. „Diamenty Forbesa” to coroczny ranking firm, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2018” oparto o szwajcarską metodę wyceny wartości firmy, czyli połączenia metody majątkowej i dochodowej. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się między innymi: wyniki finansowe za lata 2015-2017, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych. Pojawienie się w tym rankingu jest dla nas wielkim wyróżnieniem i jednocześnie potwierdzeniem naszych corocznych sukcesów.

„Najbardziej dynamiczna Spółka. Przyszłość polskiej gospodarki" wyróżnienie dla Nuctech Warsaw Company Limited Sp. o.o. (22-05-2017)

W poniedziałek, 22 maja 2017 r., w siedzibie GPW, odbyła się konferencja na temat rozwoju polskich małych i średnich firm, zorganizowana wspólnie przez Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet" oraz dziennik „Rzeczpospolita". Hasło wydarzenia brzmiało: „Małe i średnie przedsiębiorstwa jako koło zamachowe gospodarki". Podczas debaty zostały wręczone nagrody dla dynamicznych, innowacyjnych przedsiębiorstw. W pierwszej kolejności wyłoniono 50 firm spośród 350 firm reprezentujących małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce. Następnie spośród najlepszych 50 firm sektora małych i średnich spółek wyłonione zostało 10 firm, które oferują innowacyjne produkty i usługi oraz jednocześnie inwestują w rozwój i modernizację. W tym zacnym gronie jako jeden z laureatów znalazła się firma Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.. Cieszymy się, że nasza działalność jest pozytywnie oceniana, a rynek polski docenia rozwój działalności firm wysoko wyspecjalizowanych oraz technologicznych. Nagroda, którą zostaliśmy uhonorowani potwierdza, że zwiększenie możliwości produkcyjnych oraz wzbogacanie portfolio produktów jest kierunkiem, którego oczekuje od nas rynek.