Odpowiedzialny biznes (CSR)

Od wielu lat naszej działalności regularnie wspieramy lokalną społeczność

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. chętnie współpracuje z lokalnym samorządem oraz ma swój wkład w życie kulturalne Miasta. Firma z przyjemnością wspiera Miejski Ośrodek Kultury oraz bierze czynny udział w działaniach Samorządu i Burmistrza Miasta. Jesteśmy jednym ze stałych sponsorów cyklicznych Dni Miasta Kobyłka. Najmłodsi podopieczni klubu sportowego MKS Wicher Kobyłka są wspierani przez naszą firmę od 2015 roku. Niezwykle ważne jest dla nas propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, dlatego też jesteśmy jednym ze sponsorów corocznych, dziecięcych turniejów piłki nożnej.

Firma współpracuje z Fundacją Perła Baroku, która jest autorem projektu „Filharmonia dla dzieci” oraz corocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu muzycznego „Perła Baroku”, który wpisuje się w promocję i rozwój kultury muzycznej w Kobyłce.

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. aktywnie wspiera rozwój lokalnej społeczności również poprzez zabezpieczanie potrzeb szkół i przedszkoli. Firma przekazała m.in. środki na zakup wyposażenia pracowni fizycznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 1 w Kobyłce, a lokalne przedszkole dostało wsparcie w postaci środków ochronnych dla dzieci.

Zaangażowanie w pomoc potrzebującym przejawiamy również poprzez wspierania największej organizacji dobroczynnej w Polsce – Caritas, która udziela pomocy materialnej i finansowej osobom bezrobotnym, bezdomnym, chorym, starszym, dzieciom z rodzin ubogich, a także imigrantom i uchodźcom.

Firma jest partnerem akcji „Szlachetna Paczka” - ogólnopolskim projekcie społecznym organizowanym przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.